sd main logo

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

menu

SimDif siteleri Google'da nasıl görünür?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif web sitesine sahip arama motorlarında nasıl görünür olunur?

Google'ın bir web sitesinde değerlendirmeye çalıştığı en önemli şeylerden birinin ne olduğunu biliyor musunuz? Yararlılığı. Bir aramada alakalı bir sonuç olmak için, bir web sitesinin kullanıcıları için açıkça yararlı olması gerekir. Öte yandan Google, insan dillerinden hiçbirini gerçekten konuşmuyor, bu nedenle bir sitenin yararlılığını nasıl ölçer?

İçerik organizasyonu cevabın çoğu:

Google'ın okuyucularınızın ihtiyaçlarını ne kadar iyi yanıtladığınızı anlamasına yardımcı olmak istiyorsanız, web sitenizi buna göre düzenlemek istersiniz. Bu uygulamanın amacı açıkça müşterilerinizin soruları etrafında düzenlenmiş bir web sitesi ile sona yardımcı olmaktır. SimDif ile yapılan bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini ezberlemesini kolaylaştırır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı görünmez ancak önemli ayrıntıları tamamlamanız için size yol gösterir.

Bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesi biraz zaman ve belirli nitelikler gerektirir. Size daha fazla yardımcı olmak için, bir web sitesi oluşturmanın bazı önemli yönlerini ele almayı unutup unutmadığınızı kontrol etmek için bir test yapabilirsiniz. Her sayfadaki meta verileri doldurmak, her blokta bir başlık kullanmak daha iyidir ... Yayınla'yı tıklayın, listeyi kontrol edin ve turuncu oklara dokunun: sizi doğrudan eksik parçanın olduğu yere götürecektir.
Palavra sıkma. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çaba gerektirir.
Palavra sıkma. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çaba gerektirir.

SimDif, sitenizi Google ve diğer arama motorları için optimize etmek için bir yöntem sunar.

Bir sayfa kağıt ve kalemle birkaç dakika geçirerek başlayın! :-) 1 • Google'a işletmeniz hakkında soru sorduğunuzda müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin yazacağı ilk 5 soruyu yazın. Diyelim ki adınızı bilmiyorlar, bu çok kolay olurdu. Bunun yerine Google'dan ne önerdiğinizi bulmasını isteyeceklerini belirlemeye çalışın. Rakiplerinizin sunmadığı belirli bir şey sunuyor musunuz? Konumunuz veya faaliyette bulunduğunuz yer önemli mi? 2 • Okuyucularınızın inşa ettiğiniz siteye ulaştıklarında cevap isteyecekleri en önemli 5 soruyu yazın. Her zaman olduğu gibi, sitenize göz atarken büyük olasılıkla bekleyecekleri ve tanıyacakları ifadeleri olan dillerini belirlemek çok önemlidir. Sitenizde okuyucunuz teknik jargon kullanıyor mu yoksa yaptıklarınızı tanımlamak için daha basit bir yol mu tercih ediyorlar? 3 • Doğal olarak birkaç konu ortaya çıkacaktır. Her biri hakkında bilgi vermek için bir sayfa oluşturun. Hem okuyucularınızı hem de Google'ı mutlu etmek için harika bir ipucu: Her konu için özel bir sayfa oluşturun. "Nerede bulunabilir?", Adres ve harita içeren özel bir sayfa. Hizmetinizin bu özel yönü ne olacak? Bir başka özel sayfa: Web sitenizi düzenleme şekliniz, başarının ana anahtarlarından biridir.

Peki, bu soru listesinden sonra ne yapmalı?

Bunlar en önemli adımlar, o zaman elbette etkili bir site oluşturmak için birkaç tane daha var. Bu, googlable.com adresinde ücretsiz olarak sunulan basitleştirilmiş bir metodolojinin başlangıcıdır. SimDif tarafından en iyi teknopfobik iyi SEO, Arama Motorları Optimizasyonu arkasındaki temel fikirleri kapmak için bir araya koymak bir öğretici.

SimDif her ülke için uygun bir fiyat yarattı

Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...
Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...

SimDif, fiyatını hesaplamanın benzersiz bir yoluna sahiptir.

Herkesin bir telefondan kullanabileceği bu eğitim web sitesi oluşturucu ile çok yararlı bir şey yarattığımıza inanıyoruz. Mümkün olduğunca çok insan için kullanılabilir hale getirmek için, dünyadaki her ülke için uygun bir fiyat olan SimDif için yarattık.

Her ülkenin farklı bir yaşam maliyeti vardır. Herkesin şansını dengelemek için her ülke için farklı bir fiyat yaratmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Satın Alma Gücü Paritesi Endeksimizi açıklayan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ve aşağıdaki bağlantı size, dünyanın neresinde olduğunuzu SimDif'in fiyatlarının ne olduğunu göstermektir .

Bir mobil cihazla web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç araç ve kılavuz.

Tüm Web Sitesi Oluşturucu Uygulamaları bir İnceleme var mı?

Web sitesi oluşturucu dürüst bir inceleme bulmak çok zordur. Neden?

Web sitesi oluşturucular hakkındaki inceleme sitelerinin% 90'ı, bağlılık tarafından finanse edildikleri için aslında önyargılıdır.

Yazarın asıl ilgisi sizi bilgilendirmemek, bloglarını bir Google aramasının ilk sayfasında bulmanız ve sağladıkları bağlantıyı içeren bir site açmanızdır. Örneğin Wix, stratejisinin çoğunu bu konuya dayandırdı: bu yüzden, ilgili olmaktan uzak olsa bile, çoğu zaman ortaya çıkıyor. Sadece bu inceleme siteleri genellikle güvenilir değil, daha da kötüsü, onlar nasıl bir web sitesi oluşturucu seçmek hakkında yanlış fikir verme eğilimindedir.

Web sitesi oluşturucu uygulamalarının yararlı bir incelemesini oluşturmak için 2 deneme

iOS Web Sitesi Üreticileri Orijinal Yorumlar ve web-builder-app.com . Bu blogların yazarları, kullanıcıların birkaç önemli noktayı anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir yöntem geliştirdi:

Bunlar, web siteleri oluşturmak için bir hizmet seçtiğinizde kendinize sormanız gereken sorulardır.

• İlk kez bir site oluşturan biri, sadece bu uygulamayı kullanarak, iyi bir web sitesini neyin oluşturduğunu anlayabilir mi? • Bu uygulama ilk olarak yeni başlayanların bir site oluşturmasına yardımcı olmak için mi tasarlandı yoksa ek özellikler satmak için mi tasarlandı? • Ne tür bir web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır: - Web'de basit bir varlık mı, çevrimiçi bir kartvizit mi? - İşletmenizi sunmak için iyi organize edilmiş sayfalardan oluşan daha zengin bir site mi? - Online mağaza mı? Kaç çeşit ürün için? • Biliyor musun? Site oluşturmaya başlayan kişilerin% 80'inden fazlası genellikle siteyi yayınlamadan önce vazgeçer. Bunun bedelini ödemiş olsalar bile. Dolayısıyla, bir web sitesi oluşturucusunu yargılamanın uygun bir yolu, yeni bir kullanıcının bir gün gerçek bir web sitesi bulma şansını tahmin etmeye çalışmaktır.