İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

Menü

SimDif siteleri Google'da nasıl görünür?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif web sitesine sahip arama motorlarında nasıl görünür olunur?

Google'ın bir web sitesinde değerlendirmeye çalıştığı en önemli şeylerden birinin ne olduğunu biliyor musunuz? Yararlılığı. Bir aramada alakalı bir sonuç olmak için, bir web sitesinin kullanıcıları için açıkça yararlı olması gerekir. Öte yandan Google, insan dillerinden hiçbirini gerçekten konuşmuyor, bu nedenle bir sitenin yararlılığını nasıl ölçer?

İçerik organizasyonu cevabın çoğu:

Google'ın okuyucularınızın ihtiyaçlarını ne kadar iyi yanıtladığınızı anlamasına yardımcı olmak istiyorsanız, web sitenizi buna göre düzenlemek istersiniz. Bu uygulamanın amacı açıkça müşterilerinizin soruları etrafında düzenlenmiş bir web sitesi ile sona yardımcı olmaktır. SimDif ile yapılan bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini ezberlemesini kolaylaştırır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı görünmez ancak önemli ayrıntıları tamamlamanız için size yol gösterir.

Bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesi biraz zaman ve belirli nitelikler gerektirir. Size daha fazla yardımcı olmak için, bir web sitesi oluşturmanın bazı önemli yönlerini ele almayı unutup unutmadığınızı kontrol etmek için bir test yapabilirsiniz. Her sayfadaki meta verileri doldurmak, her blokta bir başlık kullanmak daha iyidir ... Yayınla'yı tıklayın, listeyi kontrol edin ve turuncu oklara dokunun: sizi doğrudan eksik parçanın olduğu yere götürecektir.
Palavra sıkma. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çaba gerektirir.
Palavra sıkma. Bir sitenin Google ile aranabilir olması için biraz çaba gerektirir.

SimDif, sitenizi Google ve diğer arama motorları için optimize etmek için bir yöntem sunar.

Bir sayfa kağıt ve kalemle birkaç dakika geçirerek başlayın! :-) 1 • Google'a işletmeniz hakkında soru sorduğunuzda müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin yazacağı ilk 5 soruyu yazın. Diyelim ki adınızı bilmiyorlar, bu çok kolay olurdu. Bunun yerine Google'dan ne önerdiğinizi bulmasını isteyeceklerini belirlemeye çalışın. Rakiplerinizin sunmadığı belirli bir şey sunuyor musunuz? Konumunuz veya faaliyette bulunduğunuz yer önemli mi? 2 • Okuyucularınızın inşa ettiğiniz siteye ulaştıklarında cevap isteyecekleri en önemli 5 soruyu yazın. Her zaman olduğu gibi, sitenize göz atarken büyük olasılıkla bekleyecekleri ve tanıyacakları ifadeleri olan dillerini belirlemek çok önemlidir. Sitenizde okuyucunuz teknik jargon kullanıyor mu yoksa yaptıklarınızı tanımlamak için daha basit bir yol mu tercih ediyorlar? 3 • Doğal olarak birkaç konu ortaya çıkacaktır. Her biri hakkında bilgi vermek için bir sayfa oluşturun. Hem okuyucularınızı hem de Google'ı mutlu etmek için harika bir ipucu: Her konu için özel bir sayfa oluşturun. "Nerede bulunabilir?", Adres ve harita içeren özel bir sayfa. Hizmetinizin bu özel yönü ne olacak? Bir başka özel sayfa: Web sitenizi düzenleme şekliniz, başarının ana anahtarlarından biridir.

Peki, bu soru listesinden sonra ne yapmalı?

Bunlar en önemli adımlar, o zaman elbette etkili bir site oluşturmak için birkaç tane daha var. Bu, googlable.com adresinde ücretsiz olarak sunulan basitleştirilmiş bir metodolojinin başlangıcıdır. SimDif tarafından en iyi teknopfobik iyi SEO, Arama Motorları Optimizasyonu arkasındaki temel fikirleri kapmak için bir araya koymak bir öğretici.