İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

Menü

Bir mobil cihazla web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç araç ve kılavuz.

Tüm Web Sitesi Oluşturucu Uygulamaları bir İnceleme var mı?

Web sitesi oluşturucu dürüst bir inceleme bulmak çok zordur. Neden?

Web sitesi oluşturucular hakkındaki inceleme sitelerinin% 90'ı, bağlılık tarafından finanse edildikleri için aslında önyargılıdır.

Yazarın asıl ilgisi sizi bilgilendirmemek, bloglarını bir Google aramasının ilk sayfasında bulmanız ve sağladıkları bağlantıyı içeren bir site açmanızdır. Örneğin Wix, stratejisinin çoğunu bu konuya dayandırdı: bu yüzden, ilgili olmaktan uzak olsa bile, çoğu zaman ortaya çıkıyor. Sadece bu inceleme siteleri genellikle güvenilir değil, daha da kötüsü, onlar nasıl bir web sitesi oluşturucu seçmek hakkında yanlış fikir verme eğilimindedir.

Web sitesi oluşturucu uygulamalarının yararlı bir incelemesini oluşturmak için 2 deneme

iOS Web Sitesi Üreticileri Orijinal Yorumlar ve web-builder-app.com . Bu blogların yazarları, kullanıcıların birkaç önemli noktayı anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir yöntem geliştirdi:

Bunlar, web siteleri oluşturmak için bir hizmet seçtiğinizde kendinize sormanız gereken sorulardır.

• İlk kez bir site oluşturan biri, sadece bu uygulamayı kullanarak, iyi bir web sitesini neyin oluşturduğunu anlayabilir mi? • Bu uygulama ilk olarak yeni başlayanların bir site oluşturmasına yardımcı olmak için mi tasarlandı yoksa ek özellikler satmak için mi tasarlandı? • Ne tür bir web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır: - Web'de basit bir varlık mı, çevrimiçi bir kartvizit mi? - İşletmenizi sunmak için iyi organize edilmiş sayfalardan oluşan daha zengin bir site mi? - Online mağaza mı? Kaç çeşit ürün için? • Biliyor musun? Site oluşturmaya başlayan kişilerin% 80'inden fazlası genellikle siteyi yayınlamadan önce vazgeçer. Bunun bedelini ödemiş olsalar bile. Dolayısıyla, bir web sitesi oluşturucusunu yargılamanın uygun bir yolu, yeni bir kullanıcının bir gün gerçek bir web sitesi bulma şansını tahmin etmeye çalışmaktır.

İyi bir web sitesi oluşturma hakkında kılavuzlar ve eğiticiler

3 Basit Farklı kılavuzdan bir seçki: => Bir web sitesini googlable yapan nedir? SimDif başlangıç dostu ve profesyonel yöntemin kısa versiyonu. Adım adım optimizasyon izlemekten memnuniyet duyacaksınız. Googlable.com => Ziyaretçilerinizin beğeneceği bir web sitesi oluşturun ve Google bunu tanıtmanıza yardımcı olacaktır. 15 sayfadaki SimDif metodolojisi, her biri önemli bir konuya adanmış, başarılı bir web yöneticisinin cevaplaması gereken ana soruları ele almaktadır. Web sitesi oluşturma konusunda yeniyseniz, bu kılavuz doğru şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. Write-for-the-web.simdif.com => Web sitenizi tanıtın Sitenizin kalkmasına yardımcı olacak temel kavramları kapsayan bir rehber. Web sitesi tanıtımındaki klasik süreçleri açıklar ve başarı için birkaç ipucu sunar. Promote.simdif.com

Bir web sitesi oluştururken Google'ın temel araçları

Orada birçok profesyonel SEO uygulaması var, ancak Google'ın önerdiği gerçek temel bilgilerle başlamak uygun olabilir. Google Analytics - Anahtar: 4 sayfadan daha fazlasına göz atan 10 gerçek kullanıcının, ana sayfanıza gelen ve bağlantılardan hiçbirini tıklamayan 1000 ziyaretçiden çok daha iyi olduğunu anlayın. • Trendler - Anahtar: Google'da en çok aranan ifadelerin ne olduğunu bildiğinizde, kendi nişinizi bulmaya çalışın: Yaptıklarınıza özgü olanı ve hangisinin çok fazla cevabı bulunmadığını belirleyin. AdWords - Anahtar: Deneme yapın, her hafta yeni şeyler deneyin, AdWords ile ilgili blogları okuyun, reklam kampanyalarınıza dikkat edin, ... yoksa pencereden para atmanız daha iyi olur, birisinin size teşekkür etmesi daha büyük bir şans var :-).