sd main logo

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

menu

Bir mobil cihazla web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç araç ve kılavuz.

Tüm Web Sitesi Oluşturucu Uygulamaları bir İnceleme var mı?

Web sitesi oluşturucu dürüst bir inceleme bulmak çok zordur. Neden?

Web sitesi oluşturucular hakkındaki inceleme sitelerinin% 90'ı, bağlılık tarafından finanse edildikleri için aslında önyargılıdır.

Yazarın asıl ilgisi sizi bilgilendirmemek, bloglarını bir Google aramasının ilk sayfasında bulmanız ve sağladıkları bağlantıyı içeren bir site açmanızdır. Örneğin Wix, stratejisinin çoğunu bu konuya dayandırdı: bu yüzden, ilgili olmaktan uzak olsa bile, çoğu zaman ortaya çıkıyor. Sadece bu inceleme siteleri genellikle güvenilir değil, daha da kötüsü, onlar nasıl bir web sitesi oluşturucu seçmek hakkında yanlış fikir verme eğilimindedir.

Web sitesi oluşturucu uygulamalarının yararlı bir incelemesini oluşturmak için 2 deneme

iOS Web Sitesi Üreticileri Orijinal Yorumlar ve web-builder-app.com . Bu blogların yazarları, kullanıcıların birkaç önemli noktayı anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir yöntem geliştirdi:

Bunlar, web siteleri oluşturmak için bir hizmet seçtiğinizde kendinize sormanız gereken sorulardır.

• İlk kez bir site oluşturan biri, sadece bu uygulamayı kullanarak, iyi bir web sitesini neyin oluşturduğunu anlayabilir mi? • Bu uygulama ilk olarak yeni başlayanların bir site oluşturmasına yardımcı olmak için mi tasarlandı yoksa ek özellikler satmak için mi tasarlandı? • Ne tür bir web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır: - Web'de basit bir varlık mı, çevrimiçi bir kartvizit mi? - İşletmenizi sunmak için iyi organize edilmiş sayfalardan oluşan daha zengin bir site mi? - Online mağaza mı? Kaç çeşit ürün için? • Biliyor musun? Site oluşturmaya başlayan kişilerin% 80'inden fazlası genellikle siteyi yayınlamadan önce vazgeçer. Bunun bedelini ödemiş olsalar bile. Dolayısıyla, bir web sitesi oluşturucusunu yargılamanın uygun bir yolu, yeni bir kullanıcının bir gün gerçek bir web sitesi bulma şansını tahmin etmeye çalışmaktır.

İyi bir web sitesi oluşturma hakkında kılavuzlar ve eğiticiler

3 Basit Farklı kılavuzdan bir seçki: => Bir web sitesini googlable yapan nedir? SimDif başlangıç dostu ve profesyonel yöntemin kısa versiyonu. Adım adım optimizasyon izlemekten memnuniyet duyacaksınız. Googlable.com => Ziyaretçilerinizin beğeneceği bir web sitesi oluşturun ve Google bunu tanıtmanıza yardımcı olacaktır. 15 sayfadaki SimDif metodolojisi, her biri önemli bir konuya adanmış, başarılı bir web yöneticisinin cevaplaması gereken ana soruları ele almaktadır. Web sitesi oluşturma konusunda yeniyseniz, bu kılavuz doğru şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. Write-for-the-web.simdif.com => Web sitenizi tanıtın Sitenizin kalkmasına yardımcı olacak temel kavramları kapsayan bir rehber. Web sitesi tanıtımındaki klasik süreçleri açıklar ve başarı için birkaç ipucu sunar. Promote.simdif.com

Bir web sitesi oluştururken Google'ın temel araçları

Orada birçok profesyonel SEO uygulaması var, ancak Google'ın önerdiği gerçek temel bilgilerle başlamak uygun olabilir. Google Analytics - Anahtar: 4 sayfadan daha fazlasına göz atan 10 gerçek kullanıcının, ana sayfanıza gelen ve bağlantılardan hiçbirini tıklamayan 1000 ziyaretçiden çok daha iyi olduğunu anlayın. • Trendler - Anahtar: Google'da en çok aranan ifadelerin ne olduğunu bildiğinizde, kendi nişinizi bulmaya çalışın: Yaptıklarınıza özgü olanı ve hangisinin çok fazla cevabı bulunmadığını belirleyin. AdWords - Anahtar: Deneme yapın, her hafta yeni şeyler deneyin, AdWords ile ilgili blogları okuyun, reklam kampanyalarınıza dikkat edin, ... yoksa pencereden para atmanız daha iyi olur, birisinin size teşekkür etmesi daha büyük bir şans var :-).

SimDif siteleri Google'da nasıl görünür?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif web sitesine sahip arama motorlarında nasıl görünür olunur?

Google'ın bir web sitesinde değerlendirmeye çalıştığı en önemli şeylerden birinin ne olduğunu biliyor musunuz? Yararlılığı. Bir aramada alakalı bir sonuç olmak için, bir web sitesinin kullanıcıları için açıkça yararlı olması gerekir. Öte yandan Google, insan dillerinden hiçbirini gerçekten konuşmuyor, bu nedenle bir sitenin yararlılığını nasıl ölçer?

İçerik organizasyonu cevabın çoğu:

Google'ın okuyucularınızın ihtiyaçlarını ne kadar iyi yanıtladığınızı anlamasına yardımcı olmak istiyorsanız, web sitenizi buna göre düzenlemek istersiniz. Bu uygulamanın amacı açıkça müşterilerinizin soruları etrafında düzenlenmiş bir web sitesi ile sona yardımcı olmaktır. SimDif ile yapılan bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini ezberlemesini kolaylaştırır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı görünmez ancak önemli ayrıntıları tamamlamanız için size yol gösterir.

Bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesi biraz zaman ve belirli nitelikler gerektirir. Size daha fazla yardımcı olmak için, bir web sitesi oluşturmanın bazı önemli yönlerini ele almayı unutup unutmadığınızı kontrol etmek için bir test yapabilirsiniz. Her sayfadaki meta verileri doldurmak, her blokta bir başlık kullanmak daha iyidir ... Yayınla'yı tıklayın, listeyi kontrol edin ve turuncu oklara dokunun: sizi doğrudan eksik parçanın olduğu yere götürecektir.

Görüşleriniz

Destek mi arıyorsunuz?

Bir SimDif kullanıcısı olarak, teknik bir soruna yanıt almanın veya yardım almanın en hızlı yolu kırmızı yardım düğmesine dokunmaktır.

Sorunuzu ilk sekmedeki küçük robota sorun veya mini kılavuzlara göz atın, iyi tavsiyelerin hazinelerini bulacaksınız.