sd main logo

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

menu

Ücretsiz bir site ile kendi alan adınızı satın alın ve kullanın.

Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı
Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı

İşte daha basit ve daha etik bir alan adı sağlayıcısı.

SimDif, çoğu web sitesi üreticisi gibi, sitenize ücretsiz bir alt alan adı sunar, örneğin sonunda ".simdif.com". Birçok kişi gibi, web siteniz için kişisel bir alan adı da almak isteyebilirsiniz. SimDif, web sitesi editörünün içinden size basit bir çözüm sunar.

Genellikle, "Ücretsiz alan adı dahil" sadece bir aldatmaca olduğunu.

Ana web sitesi üreticileri ile hemen hemen her yerde gördünüz. "Ücretsiz alan adı dahil" ücretli bir sürüm almaya teşvik etmek için bir pazarlama stratejisidir. Bu sözde "iyi anlaşma" nın çok sık karanlık bir tarafı vardır: Alan adının gerçek fiyatını ve gelecek yıl bunun için ne kadar cömertliğe sahip olacaklarını bilmiyorsunuz. Kendinizi, kendi adınızı satın alarak, bu sağlayıcılarla birkaç yıl boyunca sözleşmeyle bağlantılı olarak bulabilirsiniz. Bugün bu şekilde iş yapan çok fazla şirket örneği var.

Bunun yerine, kendi adınızı doğru fiyata kaydedin ve isterseniz ücretsiz bir web sitesiyle kullanın.

Bu şekilde kullanıcıları toksik pazarlama yöntemlerine karşı korumak, SimDif'in iş yapmanın etik yolunun iyi bir örneğidir.

SimDif ile web varlığınızın kontrolünü elinizde tutun

15 $ / yıl, her zamanki ".com" için: • Kendi adınızı alın ve uygun gördüğünüz şekilde kullanın. • Bu adı bir SimDif ücretsiz Başlangıç web sitesiyle kullanın, bunun için Pro'ya yükseltmeye gerek yoktur. • Ücretsiz bir https'nin (SSL sertifikası) keyfini çıkarın. Bildiğiniz gibi, şimdi Google tarafından gerekli ve bazıları hala bunun için bir ek ücret alıyor.

SimDif her ülke için uygun bir fiyat yarattı

Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...
Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...

SimDif, fiyatını hesaplamanın benzersiz bir yoluna sahiptir.

Herkesin bir telefondan kullanabileceği bu eğitim web sitesi oluşturucu ile çok yararlı bir şey yarattığımıza inanıyoruz. Mümkün olduğunca çok insan için kullanılabilir hale getirmek için, dünyadaki her ülke için uygun bir fiyat olan SimDif için yarattık.

Her ülkenin farklı bir yaşam maliyeti vardır. Herkesin şansını dengelemek için her ülke için farklı bir fiyat yaratmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Satın Alma Gücü Paritesi Endeksimizi açıklayan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ve aşağıdaki bağlantı size, dünyanın neresinde olduğunuzu SimDif'in fiyatlarının ne olduğunu göstermektir .

SimDif siteleri Google'da nasıl görünür?

SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.
SimDif'e özgü olarak, optimizasyon asistanını etkinleştirebilirsiniz.

SimDif web sitesine sahip arama motorlarında nasıl görünür olunur?

Google'ın bir web sitesinde değerlendirmeye çalıştığı en önemli şeylerden birinin ne olduğunu biliyor musunuz? Yararlılığı. Bir aramada alakalı bir sonuç olmak için, bir web sitesinin kullanıcıları için açıkça yararlı olması gerekir. Öte yandan Google, insan dillerinden hiçbirini gerçekten konuşmuyor, bu nedenle bir sitenin yararlılığını nasıl ölçer?

İçerik organizasyonu cevabın çoğu:

Google'ın okuyucularınızın ihtiyaçlarını ne kadar iyi yanıtladığınızı anlamasına yardımcı olmak istiyorsanız, web sitenizi buna göre düzenlemek istersiniz. Bu uygulamanın amacı açıkça müşterilerinizin soruları etrafında düzenlenmiş bir web sitesi ile sona yardımcı olmaktır. SimDif ile yapılan bir site, Google'ın işletmenizin net bir resmini ezberlemesini kolaylaştırır.

Sitenizi yayınladığınızda, Optimizasyon Yardımcısı görünmez ancak önemli ayrıntıları tamamlamanız için size yol gösterir.

Bir web sitesinin Google'da yararlı bir şekilde görünmesi biraz zaman ve belirli nitelikler gerektirir. Size daha fazla yardımcı olmak için, bir web sitesi oluşturmanın bazı önemli yönlerini ele almayı unutup unutmadığınızı kontrol etmek için bir test yapabilirsiniz. Her sayfadaki meta verileri doldurmak, her blokta bir başlık kullanmak daha iyidir ... Yayınla'yı tıklayın, listeyi kontrol edin ve turuncu oklara dokunun: sizi doğrudan eksik parçanın olduğu yere götürecektir.