İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

Menü

Ücretsiz bir site ile kendi alan adınızı satın alın ve kullanın.

Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı
Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı

İşte daha basit ve daha etik bir alan adı sağlayıcısı.

SimDif, çoğu web sitesi üreticisi gibi, sitenize ücretsiz bir alt alan adı sunar, örneğin sonunda ".simdif.com". Birçok kişi gibi, web siteniz için kişisel bir alan adı da almak isteyebilirsiniz. SimDif, web sitesi editörünün içinden size basit bir çözüm sunar.

Genellikle, "Ücretsiz alan adı dahil" sadece bir aldatmaca olduğunu.

Ana web sitesi üreticileri ile hemen hemen her yerde gördünüz. "Ücretsiz alan adı dahil" ücretli bir sürüm almaya teşvik etmek için bir pazarlama stratejisidir. Bu sözde "iyi anlaşma" nın çok sık karanlık bir tarafı vardır: Alan adının gerçek fiyatını ve gelecek yıl bunun için ne kadar cömertliğe sahip olacaklarını bilmiyorsunuz. Kendinizi, kendi adınızı satın alarak, bu sağlayıcılarla birkaç yıl boyunca sözleşmeyle bağlantılı olarak bulabilirsiniz. Bugün bu şekilde iş yapan çok fazla şirket örneği var.

Bunun yerine, kendi adınızı doğru fiyata kaydedin ve isterseniz ücretsiz bir web sitesiyle kullanın.

Bu şekilde kullanıcıları toksik pazarlama yöntemlerine karşı korumak, SimDif'in iş yapmanın etik yolunun iyi bir örneğidir.

SimDif ile web varlığınızın kontrolünü elinizde tutun

15 $ / yıl, her zamanki ".com" için: • Kendi adınızı alın ve uygun gördüğünüz şekilde kullanın. • Bu adı bir SimDif ücretsiz Başlangıç web sitesiyle kullanın, bunun için Pro'ya yükseltmeye gerek yoktur. • Ücretsiz bir https'nin (SSL sertifikası) keyfini çıkarın. Bildiğiniz gibi, şimdi Google tarafından gerekli ve bazıları hala bunun için bir ek ücret alıyor.