sd main logo

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

menu

iPhone ücretsiz bir Başlangıç web sitesi oluşturacak

SimDif bir oyun gibidir, sadece uygulamayı keşfedin ve hızlı bir şekilde kendi web sitenizi nasıl yapacağınızı kavrayacaksınız!

Kaliteli bir site oluşturma konusunda daha fazla uyum sağlamanıza yardımcı olmak için, birçok önemli ipucu ve ipucuna sahip mini rehber menüsüne göz atabilirsiniz. Bir siteyi Akıllı veya Profesyonel bir siteye yalnızca ek özelliklere ihtiyaç duyduğunuzda yükseltin.

SimDif, ücretsiz sürümde bile, web siteleri yapımında gerçekten iyi olmanıza yardımcı olmak için her türlü kılavuz ve desteği sunar!

Ücretsiz hosting ve ücretsiz rehberler dahil olmak üzere ücretsiz bir Web Sitesi Oluşturucu uygulaması.

SimDif Başlangıç sitesi ile en fazla 7 sayfanız olabilir. Uygulamayı kullanmaya başladıktan hemen sonra, ziyaretçilerinizin anlayabileceği bir site oluşturmakta sorun yaşamayacaksınız ve bu size Google'da ve diğer arama motorlarında görünür olma şansını artıracak.

Ücretsiz bir site ile kendi alan adınızı satın alın ve kullanın.

Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı
Simple Different etik ve bağımsız bir alan adı sağlayıcısı yarattı

İşte daha basit ve daha etik bir alan adı sağlayıcısı.

SimDif, çoğu web sitesi üreticisi gibi, sitenize ücretsiz bir alt alan adı sunar, örneğin sonunda ".simdif.com". Birçok kişi gibi, web siteniz için kişisel bir alan adı da almak isteyebilirsiniz. SimDif, web sitesi editörünün içinden size basit bir çözüm sunar.

İPhone'da Akıllı web sitesi yapma