sd main logo

İOS'ta Web Sitesi Oluşturucuları

menu

İPhone ile Pro sitenizi oluşturun

Aynı profesyonel özelliklere sahip, telefonunuzdan bilgisayarınıza geçmenizi sağlayan ilk web sitesi oluşturucu.

SimDif Web Sitesi uygulaması iPhone, iPad veya bilgisayarda kullanıldığında aynı özelliklere sahiptir. Bugün dünyada bunu sunan sadece birkaç hizmet var!

Bugün SimDif sayesinde bilgisayar olmadan gerçek bir web sitesi yapmak mümkün.

Pro SimDif sitesi, Başlangıç ve Akıllı sitelerde sahip olduğunuz her şeyi içerir ve sizi web'deki varlığınızın inşası ve yönetiminde daha da ileriye götürebilir.

Örneğin ve diğer şeylerin yanı sıra: • İletişim formları müşterilerinizden istediğiniz bilgileri almanıza yardımcı olmak için tamamen özelleştirilebilir • Güvenli bir çevrimiçi ödeme çözümü sunmak için PayPal düğmelerini yükleyebilirsiniz. • Sitenizin oluşturduğu trafikten para kazanmak ister misiniz? Kendi Google Reklamlarınızı oluşturun!

Web sitenizin grafik özelliklerini ayrıntılı olarak ayarlayabilir ve bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda nasıl görüneceğini kontrol edebilirsiniz.

SimDif Pro sitesi kendi renklerinizi tanımlamanıza yardımcı olur. Farklı unsurların şeffaflığı ile oynayın. Sekmelerinizin ve sayfalarınızın köşelerini tanımlayın. Her başlık türü ve ana metniniz için bir yazı tipi seçin ... Pro sürümü ile kendi benzersiz grafik şablonunuzu oluşturabilirsiniz!

SimDif her ülke için uygun bir fiyat yarattı

Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...
Her ülke için adil ve farklı bir fiyat yaratmak ...

SimDif, fiyatını hesaplamanın benzersiz bir yoluna sahiptir.

Herkesin bir telefondan kullanabileceği bu eğitim web sitesi oluşturucu ile çok yararlı bir şey yarattığımıza inanıyoruz. Mümkün olduğunca çok insan için kullanılabilir hale getirmek için, dünyadaki her ülke için uygun bir fiyat olan SimDif için yarattık.

Her ülkenin farklı bir yaşam maliyeti vardır. Herkesin şansını dengelemek için her ülke için farklı bir fiyat yaratmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Satın Alma Gücü Paritesi Endeksimizi açıklayan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ve aşağıdaki bağlantı size, dünyanın neresinde olduğunuzu SimDif'in fiyatlarının ne olduğunu göstermektir .